انتقاد وزیر بهداشت دولت اول روحانی ، کرونا با شیوه های موجود به این زودی برطرف زحمت نمی کند

به گزارش وبلاگ سحر وب، وزیر بهداشت دولت اول روحانی با انتشار یادداشتی در صفحه مجازی خود نوشت که با شیوه های موجود، کرونا به این زودی برطرف زحمت نمی کند.

انتقاد وزیر بهداشت دولت اول روحانی ، کرونا با شیوه های موجود به این زودی برطرف زحمت نمی کند

به گزارش وبلاگ سحر وب به نقل از ایرنا، سیدحسن قاضی زاده هاشمی وزیر سابق بهداشت درمان و آموزش پزشکی با انتشار یادداشتی در اینستاگرام خود به نحوه مدیریت درباه ویروس کرونا انتقاد کرد.

وی در یادداشت خود آورده است: مجددا لازم می دانم از کوشش شبانه روزی مدیران و تمام همکاران عزیزم در بخش بهداشت و درمانی کشور که عاشقانه و مجاهدانه، شبانه روز به هم میهنان عزیز خدمت می نمایند، صمیمانه قدردانی کنم. بدون تردید، بحران کرونا، ارزش این سرمایه عظیم اجتماعی و ثروت ملی را آشکاراتر و ضرورت توجه به زیر ساخت های حوزه سلامت و بیمه های خدمات بهداشتی و درمانی را هویداتر کرد.

قاضی زاده هاشمی در ادامه متن خود آورده است: عده ای از شما عزیران تاکید نموده بودید که در یاری به دولت محترم مضایقه نکنم. باید عرض کنم، آموخته ام با توجه به حساسیت هایی که وجود دارد، به جای نامه های سرگشاده و اظهار نظر علنی و عمومی که موجب نگرانی بیشتر هموطنان می گردد، چنانچه بخواهد اثر بخش باشد، نصحیت محرمانه و بی سر وصدا موثرتر است.

وی ادامه داداه: من از اوایل دی ماه و بلکه اواخر آذرماه سال جاری، نگرانی و همچنین نظرات و پشینهاداتم را به سمع و نظر مسوولین ارشد کشور، از جمله رئیس جمهور محترم و پیش از همه به اطلاع بعضی مدیران عزیز در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی رسانده ام و برای هر نوع خدمتی رسما اعلام آمادگی نموده ام. البته ناچارم عرض کنم اکه بیشتر کوشش هایم تا به امروز کم ثمر بوده است. بدیهی است که باز هم ادامه می دهم، مطمئن باشید.

وزیر سابق بهداشت درمان و آموزش پزشکی در بخش پایانی یادداشت خود آوره است: امیدوارم مردم عزیز باور کننند که با شیوه های موجود، این میهمان خود خوانده به این زودی ها برطرف مزاحمت نمی کند و هم چنان قربانی خواهد گرفت، پس ضروری است توصیه های بهداشتی را بسیار بسیار جدی بگیرند.

تا به امروز 20 هزار و 610 نفر در کشور به ویروس کرونا مبتلا شده، هزار و 556 نفر به علت ابتلا به این ویروس فوت نموده و 7 هزار و 635 نفر نیز بهبود یافته اند.

منبع: همشهری آنلاین

به "انتقاد وزیر بهداشت دولت اول روحانی ، کرونا با شیوه های موجود به این زودی برطرف زحمت نمی کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد وزیر بهداشت دولت اول روحانی ، کرونا با شیوه های موجود به این زودی برطرف زحمت نمی کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید