بیانیه جنبش نجباء در حمایت از ارتش عراق

به گزارش وبلاگ سحر وب به نقل از سومریه نیوز، جنبش مقاومت اسلامی نُجَباء با صدور بیانیه ای با تأکید بر لزوم حفظ وحدت، از ارتش عراق خواست تا به دروغ های سفارت آمریکا توجهی نکند.

بیانیه جنبش نجباء در حمایت از ارتش عراق

در این بیانیه همچنین آمده است که بیان برخی سخنان علیه ارتش عراق هیچ ارتباطی به جنبش نجباء ندارد و هر شخصی که چنین سخنانی به زبان آورده است نمایندگی این جنبش نیست.

نجباء در بیانیه خود با عباراتی چون قهرمان، برادر و دوست عقاب های عراق و هویت ملی از ارتش عراق یاد و تأکید کرد که برخی قصد ایجاد تفرقه میان ارتش و الحشد الشعبی را دارند.

گفتنی است، اخیرا برخی رسانه ها نوشته اند که فردی به نام یوسف الناصری از اعضای حشد شعبی در یک برنامه تلویزیونی با مزدور خواندن ارتش عراق، خواستار انحلال آن شده است!

یوسف الناصری این اظهارات را تکذیب کرده و گفته است که علیه منتشرکنندگان این شایعه شکایت کرده است. او در گفت وگو با شبکه العهد گفت که دروغ ها علیه وی از سوی برخی صفحات مجازی منسوب به سفارت آمریکا انتشار یافته است.

از سوی دیگر برخی رهبران جنبش نجباء امروز جمعه به دیدار وزیر دفاع عراق رفتند و در این دیدار أرکان الکعبی معاون دبیر کل جنبش نجباء گفت که ارتش عراق سد محکمی در مقابله هرگونه تجاوز دشمنان خواهد بود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "بیانیه جنبش نجباء در حمایت از ارتش عراق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه جنبش نجباء در حمایت از ارتش عراق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید