تخریب ساختمان 3 طبقه فرسوده برای حفظ جان شهروندان

به گزارش وبلاگ سحر وب، مریم قاسمی ـ خبرنگار: ساختمان 3 طبقه فرسوده ای در منطقه 16 برای حفظ جان شهروندان تخریب شد.

تخریب ساختمان 3 طبقه فرسوده برای حفظ جان شهروندان

این ملک به دلیل فرسودگی و شکستگی لوله های فاضلاب در حال ریزش بود که مسئولان شهرداری منطقه16 ابتدا به اخطار و تخلیه به موقع ملک اقدام و سپس به تخریب این ساختمان درحال ریزش پرداختند تا جان شهروندان و ساکنان اطراف به خطر نیفتد.

ناهید انوار مسئول روابط عمومی ناحیه3 منطقه16 در این باره به خبرنگار وبلاگ سحر وب محله گفت: این ملک فرسوده در خیابان شهید تقوی، کوچه بستان چی، نبش کوچه شهید سنگسری قرار داشت که 8ماه پیش به دلیل نشست و ریزش بخشی از خانه، با دستور و اخطار شهرداری منطقه تخلیه شد. بنابراین ساکنان هر 3طبقه از این ساختمان نقل مکان کردند تا خطری جانشان را تهدید نکند. البته با حمایت و تلاش مسئولان شهرداری منطقه، ساکنان برای احقاق حقوق خود اقدام کردند و توانستند از طریق بیمه از مسئولان اداره فاضلاب خسارت 400میلیون تومانی دریافت کنند تا بتوانند برای تخریب و نوسازی این ملک جواز ساخت بگیرند.

وی در ادامه افزود: برای اینکه ریزش این ساختمان به ملک های همسایه خسارت وارد نکند و وضعیت بحرانی تری در محله ایجاد نشود، این ملک به طور کامل تخریب شد و به زودی مالکان با حمایت شهرداری اقدام به ساخت خانه خواهند کرد.

منبع: همشهری آنلاین

به "تخریب ساختمان 3 طبقه فرسوده برای حفظ جان شهروندان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تخریب ساختمان 3 طبقه فرسوده برای حفظ جان شهروندان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید