فوتبالی ها هم به کمپین نه به تحریم نه به کرونا پیوستند

به گزارش وبلاگ سحر وب، اهالی فوتبال در حمایتی یک پارچه به کمپین نه به تحریم نه به کرونا پیوستند.

فوتبالی ها هم به کمپین نه به تحریم نه به کرونا پیوستند

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری وبلاگ سحر وب از دبیرخانه کلان شهرهای کشور، اسکوچیچ سرمربی و حاج صفی کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران و علیرضا فغانی داور بین المللی فوتبال هم به کمپین مردمی نه به تحریم نه به کرونا پیوستند و به تحریم های ظالمانه ای که باعث عدم دسترسی کادر درمانی کشور به تجهیزات و لوازم پزشکی برای مقابله با کرونا شده، اعتراض کردند.

در پی فراگیر شدن کرونا و تشدید تحریم ها علیه کشورمان، پس از چهره های محبوب هنری و فرهنگی، این بار فوتبالیست ها و مربیان و داوران نام آشنای فوتبال هم طومار جهانی نه به تحریم و نه به کرونا را امضا و به این تحریم ها اعتراض کردند.

در این راستا، دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی کشورمان و علیرضا فغانی داور نام آشنای بین المللی ایران با انتشار پیغام های جداگانه ای ضمن اعتراض به تحریم ها به این کمپین جهانی پیوستند.

البته مربیان دیگری نیز تا به امروز با پیوستن به این کمپین اعتراض خود را اعلام نموده اند که سید محمد ناظم الشریعه سرمربی تیم فوتسال، حسین عبدی بازیکن سابق پرسپولیس و سرمربی تیم نوجوانان، علی صانعی سرمربی تیم ملی فوتبال زیر 20 سال، محمد یاوری سرمربی تیم 15 سال از جمله این مربیان هستند.

این در حالیست که احسان حاج صفی کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورمان، میلاد زکی پور مدافع استقلال، بلال اسماعیلی، سبحان نادری، حسام انوری از جمله بازیکنانی هستند که به این کمپین پیوسته اند.

مارال ترکمان و مهناز امیرشهابی سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان نیز از دیگر فوتبالیست هایی بودند که با پیوستن به کمپین Corona2plus اعتراض خود را به تحریم های یک جانبه نشان دادند.

گفتنی است تا به امروز بیش از 270 هزار نفر از اقشار مختلف مردم با امضای طومار اعتراض به تحریم ها، خواهان لغو آنها شده اند.

علاقه مندان برای پیوستن به این کمپین مردمی می توانند به نشانی https://petition.corona2plus.com مراجعه نمایند.

انتهای پیغام/4127

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "فوتبالی ها هم به کمپین نه به تحریم نه به کرونا پیوستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبالی ها هم به کمپین نه به تحریم نه به کرونا پیوستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید