مراسم معارفه زرینچه برگزار گردید، باقری تنها غایب تمرین امروز

به گزارش وبلاگ سحر وب، تمرین امروز (شنبه) استقلال با برگزاری مراسم معارفه جواد زرینچه انجام شد.

مراسم معارفه زرینچه برگزار گردید، باقری تنها غایب تمرین امروز

به گزارش وبلاگ سحر وب، مراسم معارفه جواد زرینچه، سرپرست جدید استقلال امروز (شنبه) در تمرین نوبت صبح این تیم برگزار گردید. آندره آ استراماچونی، سرمربی استقلال در رابطه با انتخاب زرینچه اظهار کرد: خیلی راضی هستم که آقای زرینچه به عنوان یکی از باتجربه ترین انسان ها چه از نظر بازیگری و چه از نظر مدیریتی و مربیگری در کنار ما هستند. امیدوارم که سال خیلی خوبی را با هم داشته باشیم.

جواد زرینچه پس از صبحت های استراماچونی گفت: من عاشقتان هستم و فقط همین را می توانم بگویم. امیدوارم که در کنار هم سال خوبی را داشته باشیم و بتوانیم با هم از تمام فراز و نشیب ها و راه سختی که داریم با سربلندی عبور کنیم تا در نهایت بتوانیم نتایج خوبی را برای خودمان و طرفداران کسب کنیم.

همچنین هادی مباشری، معاون اجرایی باشگاه استقلال که به نمایندگی از مدیران این باشگاه در مراسم معارفه حضور داشت، درباره انتخاب زرینچه بیان نمود: با تشکر از زحمات آقای اصغر حاجیلو، آقای زرینچه از امروز سرپرست استقلال خواهند بود. امیدوارم با همکاری بین ایشان، کادرفنی و بازیکنان سال خوبی را داشته باشیم و درنهایت برای تیم آرزوی موفقیت می کنم. مباشری در ادامه صحبت هایش گفت: جواد زرینچه را استاد می دانم چرا که هم در دوران بازیگری در استقلال و تیم ملی و هم در دوران مربیگری مثل یک استاد بودند. امیدوارم همه دست در دست هم دهیم تا نتایج خوبی را کسب کنیم و بتوانیم مسائل را حل کنیم.

پس از خاتمه مراسم معارفه زرینچه، تمرین استقلال پیگیری شد و بازیکنان به کارهای بدنسازی و استقامتی پرداختند. در بخش خاتمهی تمرین امروز هم، کادرفنی کارهای تاکتیکی را در دستور کار بازیکنان قرار دادند. فرشید باقری تنها غایب تمرین امروز استقلال بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مراسم معارفه زرینچه برگزار گردید، باقری تنها غایب تمرین امروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مراسم معارفه زرینچه برگزار گردید، باقری تنها غایب تمرین امروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید