همدانی: آنهایی که از بیرون باشگاه تصمیم می گیرند استقلال را بیچاره نموده اند، بعضی افراد نشسته اند تا برای این تیم حاشیه درست نمایند

به گزارش وبلاگ سحر وب، ستار همدانی، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد حواشی و افرادی که بیرون از بیرون باشگاه تصمیم گیری می نماید، به این باشگاه لطمه زده اند.

همدانی: آنهایی که از بیرون باشگاه تصمیم می گیرند استقلال را بیچاره نموده اند، بعضی افراد نشسته اند تا برای این تیم حاشیه درست نمایند

ستار همدانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ سحر وب، درباره وضعیت تیم فوتبال استقلال گفت: از روزی که استراماچونی به استقلال آمد، خیلی خشنود بودم که با تمرکز لازم تیم را آماده لیگ می نماید. ما ندیدیم این مربی وارد مسائل حاشیه ای شود یا مصاحبه های آنچنانی کند. این مربی از ابتدا تمرکز لازم را داشت، اما همان روزها گفتم خیلی مهم است که مدیریت باشگاه بتواند بستر لازم را برای استراماچونی فراهم کند.

ظاهراً قرار نیست حواشی استقلال از بین برود.، وی با بیان این جمله اضافه نمود: چندین سال است که حواشی پدر استقلال را در آورده است. بعضی افراد نشسته اند تا حاشیه درست نمایند، اما بخشی از این حواشی به داخل باشگاه بازمی شود. مردم چیزی جز موفقیت استقلال نمی خواهند و همواره حمایت نموده اند. وقتی مردم به وسیله استقلال می توانند به آرامش برسند، چرا این آرامش را از آنها دریغ می کنیم؟ متأسفانه از داخل باشگاه خبرهای بدی می رسد و خیلی از افرادی هستند که بیرون از باشگاه برای استقلال تصمیم می گیرند که جای تأسف بسیار دارد.

پیشکسوت استقلال اعلام کرد: پنج شش سال است که حاشیه ها پدر استقلال را درآورده و کسی نبوده است که آن را کنترل کند. استقلال با هوادارانی که دارد، به قهرمانی می رسد، اما مهمترین چیزی که برای استقلال اهمیت دارد کنترل حاشیه هاست. متأسفانه انتخاب ها و انتصابات در سال های اخیر استقلال را بیچاره نموده است. در بحث مدیریت، کادر فنی و بحث اجرایی چه کسانی در رفت و آمد بوده اند؟ آیا استقلال آنقدر کوچک شده است که تنها یک نفر به عنوان مدیرعامل حضور دارد و دو نفر از اعضای هیئت مدیره؟ بقیه کجا هستند؟ باشگاه بزرگی مثل استقلال ساختار و سازماندهی بزرگی می خواهد.

همدانی در پایان تأکید کرد: وقتی حاشیه ها به وجود می آید، همه هستند، اما در بحث اجرایی کسی نیست. انگار همه آمده اند که دیده شوند. این مسئله برای استقلال بد است. متأسفانه یکسری آدم ها در خارج از باشگاه برای استقلال تصمیم می گیرند، کسانی که استقلال را بیچاره نموده اند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "همدانی: آنهایی که از بیرون باشگاه تصمیم می گیرند استقلال را بیچاره نموده اند، بعضی افراد نشسته اند تا برای این تیم حاشیه درست نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همدانی: آنهایی که از بیرون باشگاه تصمیم می گیرند استقلال را بیچاره نموده اند، بعضی افراد نشسته اند تا برای این تیم حاشیه درست نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید