کونته: همواره به یوونتوس باخته ام، برای رسیدن به موفقیت راه میانبر وجود ندارد

به گزارش وبلاگ سحر وب، سرمربی تیم فوتبال اینتر بعد از قبول شکست خانگی مقابل یوونتوس مقایسه تیم او با مدافع عنوان قهرمانی سری A را اشتباه دانست.

کونته: همواره به یوونتوس باخته ام، برای رسیدن به موفقیت راه میانبر وجود ندارد

به گزارش وبلاگ سحر وب، آنتونیو کونته پس از باخت 2 بر یک اینتر مقابل یوونتوس در هفته هفتم سری A که به روند بردهای متوالی نراتزوری در فصل جاری سری A خاتمه داد و باعث سقوط تیمش به رده دوم جدول شد، به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: فکر می کنم که در این بازی ما بیشتر از هر چیزی تاوان مصدومیت سنسی و خروج او از میدان را دادیم، چون بعد از رفتن او راه را گم کردیم. نیمه دوم را خوب شروع نکردیم، اما بعد از آن بازی دوباره به تعادل رسید و هر یک از دو تیم می توانستند گل بزنند.

کونته اضافه نمود: یوونتوس به گل رسید که آن نشان دهنده خط آتش قوی این تیم و تجربه بالای آن برای کنترل چنین بازی هایی بود. نمی توانم از بازیکنانم شکایتی داشته باشم، چون آنها تمام کوشش شان را انجام دادند، اما همان طور که همواره گفته ام، ما راهی طولانی را در پیش داریم تا از نظر تجربه و مدیریت بازی به جایگاهی برسیم که الان یوونتوس در آن واقع شده است. ما باید پیشرفت داشته باشیم و این اجتناب ناپذیر است، چون تازه در ابتدای جهت هستیم. آمارهای بازی را دیدم و به نظرم همه چیز پایاپای بود. همان قدر که آنها شانس گلزنی داشتند، ما هم داشتیم، اما تجربه و کیفیت بازی یوونتوس در نهایت نتیجه را رقم زد. ما به احترام یوونتوس کلاه از سر برمی داریم، اما آستین های مان را برای ادامه دادن به کار بالا می زنیم.

کونته در پاسخ به این سؤال که آیا باختن به یوونتوس در اولین رویارویی اش با این تیم پس از ترک نیمکت آن در سال 2014 تلخ تر بوده است، گفت: این یک بازی مهم مقابل رقیبی بسیار قوی است. من همواره به یوونتوس باخته ام، چه زمانی که سرمربی تیم آرتزو بودم یا آتالانتا. از بابت باختن بازی ناراحتم، اما نه به خاطر باختن به یوونتوس. من به احترام آنها کلاه از سر برمی دارم.

این دومین باخت متوالی اینتر پس از باخت 2 بر یک چهارشنبه شب هفته گذشته مقابل بارسلونا در لیگ قهرمانان بود که شباهت هایی میان هر دوی آنها وجود داشت به خصوص در این زمینه که اینتر در نیمه دوم ثبات بازی اش را از دست داد.

کونته راجع به این موضوع هم گفت: مطمئناً ما روی هر دو گلی که خوردیم می توانستیم بهتر کار کنیم، اما همان طور که گفتم پروسه پیشرفت ما با بازیکنانی که تجربه زیادی از بازی در این سطح ندارند، زمان می برد. آنها دارند تمام کوشش شان را می نمایند، اما ما به زمان احتیاج داریم و هیچ راه میانبری هم برای رسیدن به موفقیت وجود ندارد. الان نباید خودمان را با یوونتوس مقایسه کنیم، چون آنها از هر لحاظ بالاتر از ما قرار دارند. کوشش ما با هدف کم کردن این فاصله است همان طور که در شش بازی قبلی هم این کار را انجام دادیم. برای بردن مسابقه باید از ابتدا تا خاتمه با حداکثر سرعت حرکت کنید و اگر بخواهید در طولی از جهت آهسته حرکت کنید، برنده نمی شوید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کونته: همواره به یوونتوس باخته ام، برای رسیدن به موفقیت راه میانبر وجود ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کونته: همواره به یوونتوس باخته ام، برای رسیدن به موفقیت راه میانبر وجود ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید