آثار رایان رینولدز مرور می گردد

به گزارش وبلاگ سحر وب، آثار رایان رینولدز بازیگر سینما و تلویزیون در شبکه نمایش مرور می گردد.

آثار رایان رینولدز مرور می گردد

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ سحر وب، شبکه نمایش همزمان با سالروز فتح خرمشهر و انتها ماه مبارک رمضان و شروع ماه شوال با فیلم های متنوع سینمایی، به استقبال عید عظیم فطر می رود.

فیلم سینمایی بلمی به سوی ساحل محصول سال 1364 به کارگردانی و نویسندگی رسول ملاقلی پور روز شنبه 3 خرداد ماه مصادف با سالروز فتح خرمشهر، ساعت 13 از شبکه نمایش پخش می گردد.

همچنین این شبکه فیلم های سینمایی دایه مکفی، محافظ یک آدمکش، فورد در برابر فراری، مانی و ندا، خواستگاری، تیم امنیت، کاتیوشا، افسانه نارینا، عملیات ناممکن و گودزیلا پادشاه هیولاها را در ایام عیدسعید فطر در جدول پخش خود جانمایی نموده است.

شبکه نمایش از شنبه 3 خرداد ماه ساعت 21 به مرور آثار رایان رینولدز بازیگر سینما و تلویزیون که با ارائه بازی های خوب توانسته است هواداران زیادی را برای خود دست و پا کند، می پردازد.

فیلم های سینمایی این بازیگر به ترتیب از شنبه تا آدینه محافظ یک آدمکش، خواستگاری، عملیات ناممکن، فانوس سبز، پناهگاه، دربند و کرم های شب تاب در باغچه هستند.

فیلم های کمدی کلاسیک اختلاف با بازی لویی دوفونس، پتسی و بی نظم منظم با بازی جری لوئیس و موزه پرماجرا در شب های عید فطر از شنبه تا دوشنبه در باکس ساعت 1 بامداد پخش می شوند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "آثار رایان رینولدز مرور می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آثار رایان رینولدز مرور می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید