جزییات کشف خودروهای احتکارشده در تهران

به گزارش وبلاگ سحر وب، خبرنگاران : رئیس پلیس تهران عظیم گفت: تمام خودروهایی که در این چند روز توسط پلیس تهران عظیم کشف شده، بیش از یک ماه در انبارهای مذکور دپو شده و فاقد هرگونه شماره گذاری و پلاک بودند.

جزییات کشف خودروهای احتکارشده در تهران

به گزارش وبلاگ سحر وب به نقل از ایسنا ،مدیران خودروسازی مدعی هستند هیچ خودرویی حق خروج از نمایندگی و حتی خودروسازی بدون پلاک ندارد و این در حالی است که در ماه های گذشته تعداد زیادی خودروی دپو شده در انبارها و پارکینگ های مختلف در سراسر کشور کشف شده که طبق اعلام نهادهای کاشف و ناظر و رسیدگی کننده از جمله نیروی انتظامی، وزارت صنعت و سازمان تعزیرات حکومتی این خودروها پلاک نداشته اند.

سردار حسین رحیمی نیز در همین زمینه درباره خودروهای مکشوفه احتکارشده فاقد پلاک در تهران، اظهار کرد: هیچ خودرو و موتورسیلکتی پیش از پلاک شدن حق تردد را در معابر ندارد.

رئیس پلیس تهران عظیم با بیان اینکه پلاک انتظامی از طریق نقلیه هویت می دهد، توضیح داد: تمام خودروهایی که در این چند روز توسط پلیس تهران امنیت مالی، پیشگیری و امنیت عمومی تهران کشف شده، بیش از یک ماه در انبارهای مذکور دپو شده و فاقد هرگونه شماره گذاری و پلاک بودند.

وی با بیان اینکه خودروهای مکشوفه به هیچ وجه پلاک نداشتند، توضیح داد: در حال تحقیقات بیشتر در این پرونده ها هستیم.

منبع: اقتصادنیوز

به "جزییات کشف خودروهای احتکارشده در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزییات کشف خودروهای احتکارشده در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید