ویلموتس: مشکل اقتصادی ام با فدراسیون حل می گردد، جهانبخش آماده نبود

به گزارش وبلاگ سحر وب، سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: من مربی هستم و تیم ملی را دوست دارم. هدف ما این است که بازی خوبی ارائه دهیم و به پیروزی برسیم. سایر مسائل در ادامه حل می گردد.

ویلموتس: مشکل اقتصادی ام با فدراسیون حل می گردد، جهانبخش آماده نبود

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ سحر وب، مارک ویلموتس در نشست خبری پیش از دیدار تیم ملی فوتبال ایران مقابل کامبوج گفت: هدفمان در نخستین بازی خانگی، پیروزی و کسب سه امتیاز است. پیروزی برای ما اهمیت دارد و قصد داریم بازی هجومی ارائه دهیم. در سه بازی نخست هدف ما بازی هجومی با مالکیت توپ بالا بود تا بیشترین موقعیت را ایجاد کنیم.

سرمربی بلژیکی تیم ملی فوتبال ایران درباره جهت سخت تیم ملی تا رسیدن به جام جهانی و برنامه های معین شده برای رسیدن به این هدف اظهار داشت: هدف اولیه ما کوتاه مدت است. می خواهیم در مسابقات انتخابی جام جهانی به خوبی پیش برویم و امتیازات را کسب کنیم. ارائه یک بازی هجومی و صدرنشینی در گروه هدف اولیه ماست.

در ادامه خبرنگاری درباره پرداختن نشدن دستمزد ویلموتس و تاثیر این موضوع روی جنگندگی او در راهنمایی تیم ملی پرسید که سرمربی بلژیکی تیم ملی علی رغم اخطار مدیر رسانه ای نشست خبری گفت: من یک مربی هستم و تیم ملی ایران را دوست دارم. هدف ما این است که بازی خوبی ارائه دهیم و به پیروزی برسیم. سایر مسائل در ادامه حل می گردد.

ویلموتس در واکنش به این که فاصله خطوط مختلف تیم ملی در زمین در بازی با هنگ کنگ مناسب نبود و اشتباهاتی در ساختار دفاعی تیم ملی وجود داشت گفت: بدون اینکه خلاف نظر شما صحبت کنم، چطور می گردد که بازی هجومی را پیش برد بدون اینکه ریسکی در بخش تدافعی وجود نداشته باشد. در زندگی برای کسب موقعیت باید ریسک کرد. اگر بازی را خوب ببینید، ما همواره یک در مقابل یک را در طول بازی داشتیم. وقتی 40 متر رو به جلو می روید با وقتی که مقابل محوطه جریمه خودی بازی می کنید، تفاوت وجود دارد.

وی ادامه داد: سعی می کنیم یارگیری تک به تک را داشته باشیم و اگر بازیکنی هم زمین بخورد، من از آنها حمایت می کنم. در زندگی باید خطر کرد. اگر شما از من بازی تدافعی می خواهید، من راضی نیستم و قطعا سردار هم راضی نیست. (سردار آزمون، سرمربی تیم ملی را در نشست خبری همراهی می کرد.)

سرمربی بلژیکی تیم ملی فوتبال ایران درباره دعوت نشدن چندین بازیکن سرشناس از جمله علیرضا جهانبخش و دعوت از بازیکنان جوان مانند محمد محبی و احتمال بازگشت بازیکنان سرشناس گفت: دعوت شدن به تیم ملی یک پروسه باز و نه بسته، است. در خصوص جهانبخش 90 دقیقه مقابل هنگ کنگ بازی کرد. به باشگاهش برایتون بازگشت و مصدوم شد. با تیم پزشکی این باشگاه در تماس بودیم. او 10 روز تمرین نکرد و این را در نظر بگیرید که بدن او آماده بازی کردن در تیمش نبود. من درباره کیفیت بازیکن صحبت نمی کنم به او نتوانسته روی یک ریتم مناسب بازی کند. سعی کردیم نگاه بلند مدت داشته باشیم که او 15 روز در تیمش حضور داشته باشد و در ادامه به ترکیب اصلی بازگردد.

ویلموتس افزود: این موضوع درباره عزت اللهی و صیادمنش صدق می نماید. اگر بازیکنان در باشگاه خود در ترکیب اصلی بازی نکنند، به تیم ملی هم باز نمی گردند. سعی کردیم در باشگاه خود بمانند و به ترکیب اصلی اضافه شوند. هدف دیگر ما این است که کسی مطمئن نباشد همواره به تیم ملی دعوت می گردد و رقابت را در تیم ملی تقویت کنیم و تا هسته اصلی تیم ملی بزرگ تر گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ویلموتس: مشکل اقتصادی ام با فدراسیون حل می گردد، جهانبخش آماده نبود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویلموتس: مشکل اقتصادی ام با فدراسیون حل می گردد، جهانبخش آماده نبود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید