کولاکوویچ: باشگاه لوبه باید حقیقت را منتشر کند، غفور جام جهانی را خاطر مصدومیت از دست نداد

به گزارش وبلاگ سحر وب، سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: امیر غفور، بازی های جام جهانی را به خاطر درد کمر از دست نداد بلکه از نظر جسمی و روحی برای تورنمنت سختی مثل جام جهانی آماده نبود.

کولاکوویچ: باشگاه لوبه باید حقیقت را منتشر کند، غفور جام جهانی را خاطر مصدومیت از دست نداد

به گزارش وبلاگ سحر وب، سایت تیم والیبال لوبه چند روز قبل خبر از مصدومیت کمر امیر غفور، ملی پوش ایرانی خود داد و خاطرنشان کرد او احتیاج به حدود 2 ماه استراحت دارد. باشگاه لوبه گفته که غفور پس از بازگشت از جام جهانی مصدوم بوده و به همین خاطر، مسابقات انتخابی المپیک 2020 را از دست خواهد داد.

ایگور کولاکوویچ، سرمربی تیم ملی والیبال ایران اما از اطلاع رسانی باشگاه لوبه دلخور و معتقد است که حقیقت توسط سایت باشگاه، منعکس نشده است: شما باید حقیقت را بنویسید. امیر غفور، بازی های جام جهانی را به خاطر درد کمر از دست نداد بلکه به خاطر فصلی طولانی که با تیم ملی ایران پشت سر گذاشته بود از نظر جسمی و روحی برای تورنمنت سختی مثل جام جهانی آماده نبود. این دلیل واقعی بازی نکردن او در 9 بازی از 11 ملاقات جام جهانی بود.

سرمربی تیم ملی ایران گفت: غفور، جام جهانی ژاپن را سالم ترک کرد و به باشگاهش در ایتالیا برگشت و اینجا است که باید مسئولان تیم لوبه شرح بدهند وقتی امیر در خصوص درد کمرش به آنها گفت، پزشکان و کادر فنی تیم لوبه با او چه رفتاری کردند و بعد از چند بازی برای این تیم چه مداوایی را روی او انجام داده اند.

وی توضیح داد: تیم لوبه بعد از حدود 20 روز در سایت خود نوشته که امیر غفور مصدوم است و به خاطر این مصدومیت، مسابقات انتخابی المپیک را در ژانویه از دست خواهد داد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کولاکوویچ: باشگاه لوبه باید حقیقت را منتشر کند، غفور جام جهانی را خاطر مصدومیت از دست نداد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کولاکوویچ: باشگاه لوبه باید حقیقت را منتشر کند، غفور جام جهانی را خاطر مصدومیت از دست نداد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید