اسکوچیچ: چرا بین من و استراماچونی فرق می گذارید؟

به گزارش وبلاگ سحر وب، سرمربی صنعت نفت آبادان نسبت به پرداخت نشدن مطالباتش واکنش نشان داد.

اسکوچیچ: چرا بین من و استراماچونی فرق می گذارید؟

به گزارش وبلاگ سحر وب، دراگان اسکوچیچ در نشست خبری پیش از ملاقات تیمش مقابل ماشین سازی گفت: هفته گذشته فرصت خوبی باری کسب سه امتیاز مقابل شاهین را از دست دادیم. برای ملاقات با ماشین سازی یک سری مسائل داشتیم که شامل محرومیت و مصدومیت بازیکنان می گردد. قطعا بازیکنان جایگزین در همان سطح هستند و برای پیروزیت تیم کوشش خواهند کرد.

سرمربی کروات صنعت نفت اضافه کرد: به خاطر فاصله کم بازی ها کار ما سخت شده است چون فقط زمان برای ریکاوری داریم و نمی توانیم تمرین تاکتیکی کنیم. با این حال مسئله ای نیست چون شرایط برای همه یکسان است. مطمئنم که بازیکنانم تمام کوشش خود را برای کسب پیروزی انجام خواهند داد.

اسکوچیچ تاکید نمود: ماشین سازی تیم خوب، جوان و پرتحرک است. اگر شش بازی اخیر این تیم را آنالیز کنید، شاهد سه برد و سه تساوی خواهید بود. این تیم در سه بازی قبلش نباخته است. امیدوارم که با حمایت تماشاگران یک بازی خوب را انجام دهیم و این مسابقه را ببریم.

وی درباره آینده تیمش با وجود مسائل اقتصادی اظهار کرد: این مشکل را باید حل نماید. ما احتیاج داریم در نیم فصل چند بازیکن را جذب و مسائل اقتصادی بازیکنان فعلی را هم حل کنیم و بتوانیم در ادامه فصل پیروز عمل کنیم. ما زمانی به بازار جابجایی قبل از فصل وارد شدیم که آخرین تیم بودیم و همه بازیکنان جذب تیم های دیگر شده بودند. من به مدت یک ماه بازیکنان خارجی را آنالیز کردم اما به خاطر مسائل اقتصادی نتوانستم آن ها را جذب کنم.

اسکوچیچ یادآور شد: در بعضی از پست ها بازیکن آلترناتیو نداریم. قطعا الان آن مقطع گذشته و گلایه ای نداریم که نتوانستیم بازیکن بگیریم و بهانه نمی آوریم. باید با شهامت و جرات با این مسئال رو به رو شویم ولی برای نیم فصل احتیاج به جذب تعدادی بازیکن داریم. تیم ما جمع و جور است و قطعا احتیاج به جایگزین های خوبی در بخش بازیکنان داریم.

وی درباره داشتن پیشنهاد از یک تیم لیگ رجحان گفت: چرا فکر می کنید که من مربی بدی هستم و نباید پیشنهاد داشته باشم؟

اسکوچیچ در واکنش به اینکه این پیشنهاد در مقطع کنونی از سوی تراکتور ارائه شده و حتی واکنش باشگاه صنعت نفت را هم به دنبال داشت اظهار کرد: پیشنهاد تراکتور مربوط به شش ماه قبل در ترکیه می گردد که با این تیم صحبت کردم. آن زمان خیلی جوان بودم (با خنده). من مربی صنعت نفت آبادان هستم و تمام کوششم را می کنم که بازی فردا مقابل ماشین سازی را ببریم.

سرمربی صنعت نفت آبادان در واکنش به اینکه تمام نهادهای دولتی از جمله دستگاه دیپلماسی در حال کوشش برای بازگرداندن یک مربی خارجی (استراماچونی) به ایران هستند که متعلق به دولت است اما 10 درصد از این کوشش برای حل مسائل تیم هایی ماند صنعت نفت نمی گردد، اظهار کرد: اگر بنا بر این است که به شخصی یاری گردد، باید به همه یاری گردد؛ یا همه یا هیچکس. نباید فرقی بین یک مربی ایتالیایی و یک بازیکن ایرانی باشد. اگر دستگاه دیپلماسی کشور و فدراسیون فوتبال به استراماچونی پول می دهد، من هم طلبکار هستم و امیدوارم فدراسیون پول من را بدهد.

وی ادامه داد: نمی خواهم تفاوت دیدگاه نسبت به ایتالیا و کرواسی وجود داشته باشد. ما همسایه همدیگر هستیم. اگر به مربیان ایتالیایی پول می دهید، چرا پول مربی کروات را نمی دهید.

اسکوچیچ پس از خاتمه نشست خبری خطاب به وبلاگ سحر وب گفت: البته درباره استراماچونی شوخی کردم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اسکوچیچ: چرا بین من و استراماچونی فرق می گذارید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسکوچیچ: چرا بین من و استراماچونی فرق می گذارید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید