انتقاد کالدرون از علیپور؛ بی احترامی کرد ، او دیگر در پرسپولیس پنالتی نخواهد زد

به گزارش وبلاگ سحر وب، سرمربی پرسپولیس از علی علیپور بابت نحوه زدن پنالتی تیمش انتقاد کرد.

انتقاد کالدرون از علیپور؛ بی احترامی کرد ، او دیگر در پرسپولیس پنالتی نخواهد زد

گابریل کالدرون سرمربی پرسپولیس در نشست خبری پس از تساوی مقابل ماشین سازی تبریز در تهران گفت: ما نتوانستیم سه امتیاز مهم این دیدار را بگیریم. تیم حریف خوب بازی کرد و نمایش مدنظرشان را داشتند. ما آمار خوبی در این دیدار داشتیم ولی آن ها اجازه ندادند ما فوتبال مان را ارائه دهیم و بازی مساوی شد.

او درباره انتقاد طرفداران درباره انتخاب علیپور به عنوان پنالتی زن اول پرسپولیس گفت: دیروز با علیپور صحبت کردیم و قرار شد یا او یا ترابی بزند. من خودم در پنالتی زدن تخصص داشتم و در تمرینات دیدم که علی آن طور که باید در تمرینات پنالتی ها را نمی زند. او خواست که اعتماد کنم و من به او گفتم که یک بار به او فرصت نمی دهم. کار او بی احترامی به خودش، تیم، خانواده و طرفداران پرسپولیس بود. پنالتی باید جدی زده گردد ولی این پنالتی جدی زده نشد و دیگر او پنالتی های پرسپولیس را نمی زند. من نمی دانم صحنه پنالتی بود یا نه و اگر پنالتی نبود، عدالت هم برقرار شد چون تیم حریف خوب بازی کرد.

سرمربی پرسپولیس درباره پنالتی بحث برانگیزی که برای این تیم گرفته شد و مدارکی که باید به فدراسیون ارائه کند گفت: یک درگیری در هوا بود و ممکن بود پنالتی باشد یا نباشد. ما پنالتی را از دست دادیم و عدالت برقرار شد.

کالدرون توضیحی راجع به مدارکی که باید به فدراسیون ارائه کند نداد و گفت سوال بعدی پرسیده گردد.

او درباره حضور دیر هنگامش در جشن قهرمانی گفت: هیچ مسئله ای نداشتیم. بچه ها دوست داشتند که این شادی را تقدیم به طرفداران نمایند ولی نتوانستند این کار را انجام دهند. چیزی که برای من عجیب است این است که در همه جای دنیا جام قبل از بازی داده می گردد ولی در ایران، بعد از بازی انجام شد. همواره راهرویی برای تیم قهرمان قبل از بازی در نظر گرفته می گردد.

سرمربی پرسپولیس درباره بازی کردن شجاع خلیل زاده در پست دفاع راست، بیان نمود: شجاع قابلیت های زیادی دارد و من به او فرصت دادم که در دفاع راست بازی کند.

  • چیپ عجیب علیپور مقابل ماشین سازی | تیم کالدرون توان بُردن ندارد
منبع: همشهری آنلاین

به "انتقاد کالدرون از علیپور؛ بی احترامی کرد ، او دیگر در پرسپولیس پنالتی نخواهد زد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد کالدرون از علیپور؛ بی احترامی کرد ، او دیگر در پرسپولیس پنالتی نخواهد زد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید