بزرگتر از خطیر آمدند و رفتند ولی استقلال است که می ماند، استراماچونی به دنبال حاشیه نیست

به گزارش وبلاگ سحر وب، یک پیشکسوت باشگاه استقلال معتقد است که با اتحاد سرمربی، مدیران، پیشکسوتان و طرفداران، این تیم می تواند به موفقیت برسد.

بزرگتر از خطیر آمدند و رفتند ولی استقلال است که می ماند، استراماچونی به دنبال حاشیه نیست

محمد نوری، پیشکسوت باشگاه استقلال در گفت وگو با وبلاگ سحر وب، درباره اتفاقات روزهای اخیر این باشگاه که باعث شد استراماچونی، سرمربی آبی های پایتخت تهدید به استعفا کند، اظهار کرد: فکر می کنم که این پروسه هر سال در استقلال طی می گردد تا به انواع مختلف برای استقلال حاشیه ایجاد گردد. استقلال برای پیروزیت احتیاج به آرامش دارد. باید به این موضوع توجه کنیم که مذاکره با بازیکنان خارجی و آوردن آن ها به ایران کار سختی است. من فکر می کنم یک مقدار تعامل باید ایجاد گردد که اگر بازیکنی قرار است به ایران بیاید، پروسه لازم را طی کند.

او افزود: هوداران حق دارند که ناراحت باشند چون حواشی زیادی را در این سال ها تحمل کردند. آن ها در سرما و گرما از استقلال حمایت کردند و در حال حاضر صبرشان تمام شده است. استقلال با جذب یکی، دو بازیکن مدنظر استراماچونی و تعامل بین بخش های مختلف باشگاه می تواند سال جاری خواسته های طرفداران را برآورده کند. استراماچونی گزینه ای است که همه از نظم و انضباط او می گویند که کارش را در استقلال به موقع شروع کرد.

این پیشکسوت استقلال با بیان این که استراماچونی مزیت های زیادی دارد، گفت: استراماچونی کم مصاحبه می نماید و زیاد وارد حاشیه نمی گردد. او سعی می نماید تمام جوانب را بسنجد. من فکر می کنم که استراماچونی در حاشیه نیست و مسائل کوچکی که در این روزها پیش آمده، حل می گردد.

نوری در ادامه درباره رفتن علی خطیر، معاون مستعفی باشگاه استقلال که به عنوان یکی از دلایل ناراحتی استراماچونی عنوان شده، بیان نمود: استقلال متکی به فرد نیست. خیلی ها بزرگتر از خطیر آمدند و رفتند. بازیکنان، معاونان و مربیان می آید و می رود ولی استقلال است که می ماند. خطیر مدتی به استقلال یاری کرد، حالا او رفته و باید آرامش تیم را در نظر داشته باشد. خطیر به عنوان کسی که خواستار پیروزیت استقلال است، باید به نفع این تیم عمل و صحبت کند. ان شاءالله تمام کسانی که به استقلال می آیند هم این موضوع را در نظر بگیرند.

او افزود: یک چارتی برای همه افراد باشگاه استقلال وجود دارد. آقای استراماچونی هم در چارت سازمانی اش کار می نماید. شاید مسئله ای برای جذب بازیکن مدنظرش وجود دارد اما اگر نام استقلال برایش مهم باشد، باید به کارش ادامه دهد. من حتم دارم که استراماچونی درک بالایی دارد و باید با باشگاه تعامل داشته باشد و این مشکل را حل نماید.

این پیشکسوت استقلال در ادامه گفت وگویش با وبلاگ سحر وب افزود: اعضای باشگاه تمام سعی و تلاششان را می نمایند. باشگاه براساس خواسته سرمربی به دنبال بازیکن می رود ولی یک زمان بازیکن گرانقیمت است که باشگاه توان اقتصادی به خدمت دریافت او را ندارد. با این حال اینطور نیست که باشگاه تلاشی برای فراهم کردن خواسته های سرمربی انجام ندهد. من فکر می کنم باید یاریی صورت گیرد که بازیکنان مدنظر استراماچونی جذب شوند. من فکر می کنم که باتوجه به بازیکنان جوانی استراماچونی در اختیار دارد و اگر یک مهاجم در سطح تیام، بتوانیم در مجموع خوب کار کنیم. البته دیاباته هم نشان داده که کیفیت خوبی دارد. به نظرم بهترین راه چاره این است که سرمربی تیم، مدیران، طرفداران و پیشکسوتان دست در دست هم بدهند که حواشی ایجاد شده از سوی دشمنان استقلال را از تیم دور نمایند که تیم پیروز گردد. من فکر می کنم با اتحاد این نمی تواند استقلال را از قهرمانی دور کند و وارد حاشیه کند. فقط باید به فکر پیروزیت استقلال باشیم. استقلال در حال حاضر به سکوتی احتیاج دارد که بتواند در مسابقات نتیجه بگیرد و قدرتش را نشان دهد. من چند گله از پیشکسوتانمان دارم تا دیدند در استقلال سمت ندارند، علیه استراماچونی صحبت می کنم. من پیشکسوت چه باشم و چه نباشم باید به نفع استقلال صحبت کنم.

نوری در سرانجام اشاره ای به بازی تدارکاتی تیم پیشکسوتان استقلال با بچه ها دچار بیماری سیستینوزیس کرد و گفت: امروز (چهارشنبه) این بازی در استادیوم شیرودی و ساعت 17 برگزار می گردد و امیدوارم که علاقمندان با حضور در استادیوم، این بازی را از نزدیک تماشا نمایند و به نوعی روحیه مضاعفی به این بچه ها بدهند. بیماری سیستینوزیس، عنوان یک بیماری نادر ژنتیکی است که کلیه ها را دچار نارسایی می نماید و به تدریج آن ها را از کار می اندازد و فرد مبتلا را در نهایت احتیاجمند دیالیز یا پیوند کلیه می نماید.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "بزرگتر از خطیر آمدند و رفتند ولی استقلال است که می ماند، استراماچونی به دنبال حاشیه نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بزرگتر از خطیر آمدند و رفتند ولی استقلال است که می ماند، استراماچونی به دنبال حاشیه نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید