درخواست پرسپولیس از فدراسیون، قبل از بازی با نفت جام ما را بدهید

به گزارش وبلاگ سحر وب، تیم فوتبال پرسپولیس در شرایطی سال گذشته هم قهرمان لیگ و هم قهرمان جام حذفی شد که فدراسیون فوتبال از برگزاری بازی سوپرجام خودداری و اعلام نمود جام برای پرسپولیس خواهد بود.

درخواست پرسپولیس از فدراسیون، قبل از بازی با نفت جام ما را بدهید

پرسپولیسی ها هم خواستار دریافت این جام در استادیوم و مقابل چشم طرفداران خود شده اند. محمدحسن انصاریفرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در این خصوص گفت: ما دو سوپرجام از فدراسیون طلبکاریم. یکی که در دادگاه عالی ورزش است و 29 شهریور رای آن صادر می شود. یک سوپرجام هم هست که بدون شائبه است. هم قهرمان لیگ شدیم هم قهرمان جام حذفی. در هیات رئیسه سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال مصوب شده است. با آقای بهاروند رئیس سازمان لیگ هم صحبت کردم و این موضوع را گفتم. باید این جام را بدهند.

وی ادامه داد: روز گذشته هم به وسیله واتس اپ با آقای تاج صحبت کردم و ایشان خاطرنشان کرد سوئیس است و شنبه بر می شود. به ایشان خاطرنشان کردم قبل از بازی با صنعت نفت جام را می خواهیم و مزاحمتی برای کسی ایجاد نمی کنیم و فقط می خواهیم در استادیوم با جام یک دور بزنیم. دفعه قبل جام را در سازمان لیگ دادند و شکل خوبی نداشت. آقای تاج پاسخی به این درخواستم نداد و امیدوارم قبل از بازی با صنعت نفت جام را در استادیوم بگیریم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "درخواست پرسپولیس از فدراسیون، قبل از بازی با نفت جام ما را بدهید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست پرسپولیس از فدراسیون، قبل از بازی با نفت جام ما را بدهید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید