نکونام: حتی نزدیک تیم هایی که قرارداد میلیاردی می بندند هم نیستیم، منتظری می خواهد فوتبالش را در خارج از ایران ادامه دهد

به گزارش وبلاگ سحر وب، جواد نکونام، سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان خاطرنشان کرد که به غیر از بازیکنان خارجی، قرارداد دیگر نفرات این تیم میلیاردی نیست.

نکونام: حتی نزدیک تیم هایی که قرارداد میلیاردی می بندند هم نیستیم، منتظری می خواهد فوتبالش را در خارج از ایران ادامه دهد

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ سحر وب، جواد نکونام در حاشیه تمرین امروز (دوشنبه) تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: همان طور که می دانید تیم ما خیلی خوب و در زمانی که احتیاج داشتیم و حتی یک مقدار هم زودتر، تمریناتش را شروع کرد. چهار روز در اهواز بودیم و بعد از آن در شهرکرد تمرین کردیم. با توجه به اینکه آب و هوا در اهواز گرم است تمرینات و اردوی مان را در تهران دنبال می کنیم.

وی ادامه داد: اردوی بعدی ما در شهرکرد از روز شنبه شروع می گردد. می خواستیم یک اردوی خارجی داشته باشیم، ولی با توجه به بودجه باشگاه فولاد این موضوع منتفی شد و تصمیم گرفتیم در تهران اردو داشته باشیم. اردوی سوم مان هم به احتمال زیاد در تهران خواهد بود.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان درباره بازیکنان جدیدی که جذب این باشگاه شده اند، اعلام کرد: بازیکنان فصل گذشته تیم که مدنظرمان بود قراردادشان تمدید شد و در کنارمان هستند، بازیکنانی هم که در لیست مان بودند با توجه به هزینه و بودجه ای که باشگاه در نظر گرفته بود، توانستیم جذب کنیم. نمی توانستیم مثل خیلی از باشگاه ها مبالغ زیادی برای خرید بازیکن پرداخت کنیم. ما دستمزدهای میلیاردی در تیم مان نداریم و غیر از بازیکنان خارجی مان بازیکنی نداریم که میلیاردی پول گرفته باشد. فکر می کنم راهی را جلو می رویم که فولاد به خاطر بازیکنان جوانی که به خدمت گرفته است تا چند سال حداقل احتیاج به بازیکنی نداشته باشد.

نکونام درباره چشم انداز فولاد در لیگ برتر توضیح داد: هدف مان قطعاً این است که بازی های خوبی انجام دهیم و در بالای جدول قرار بگیریم. بدون شک تمام تیم ها می آیند که در بالای جدول قرار بگیرند. با توجه به رقابتی که در بین تیم های بالای جدول است، هزینه های خوبی که پرداخت شده است و بازیکنان گرانقیمتی که گرفته اند، شرایط برای ما سخت است، ولی ما نگاه مان قطعاً به بالای جدول است.

وی در خصوص اینکه باشگاه فولاد جزو تیم هایی بود که سرمربی اش خیلی زود معین شد، تمریناتش را شروع کرد و بازیکنان مدنظرش را جذب کرد و حتی اعضای کادرفنی اش از سوی مدیران باشگاه حمایت می شوند، گفت: باشگاه فولاد احتیاجی به تعریف من ندارد. فولاد باشگاه بزرگی است که طرفداران خوبی دارد و همه می دانند که در جنوب کشور مردم چقدر به فوتبال علاقه دارند. در خصوص اردو هم طبیعتاً با شناختی که از بازیکنان و لیگ داشتیم، کارمان را شروع کردیم. ما جابه جایی های زیادی در تیم داشتیم و احتیاج به هماهنگی داشتیم، به همین خاطر تصمیم گرفتیم تمرینات را زودتر شروع کنیم و به نظرم شاید تمدید قرارداد یکسری از بازیکنان خودمان و جذب بازیکنان جدید یک مقدار دیر رخ داد. از لحاظ اقتصادی حتی نزدیک تیم هایی که قرارداد دو سه میلیاردی می بندند هم نیستیم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در رابطه با این موضوع که صحبت از حضور پژمان منتظری در تیمش بود، اظهار داشت: پژمان با من صحبت کرد و گفت دوست دارد فوتبالش را در خارج از ایران ادامه دهد و اگر توانست در ایران باشد ما در خدمتش خواهیم بود.

نکونام درباره لیست خروجی و بازی های تدارکاتی فولاد گفت: بله صد درصد و اعلام خواهد شد. ما یک بازی محبت آمیز فردا با تیم قشقایی در تهران داریم و اردوی مان در تهران تمام می گردد. در اردوی بعدی مان دو بازی محبت آمیز داریم. پس از آن در یک تورنمنت چهارجانبه شرکت می کنیم و سپس به اهواز می رویم و دو بازی محبت آمیز هم در اهواز خواهیم داشت. تیم های پرسپولیس، سایپا، فولاد و یک تیم که هنوز معین نیست در تورنمنت چهارجانبه یادشده حضور خواهند داشت.

وی درباره این موضوع که هنوز زمان شروع مسابقات لیگ معین نیست، اظهار داشت: برای تیم ما خوب نیست، چون ما سر وقت تمرینات مان را شروع کردیم. یکی از تیم هایی از این موضوع ضرر می نماید، تیم ماست. امیدوارم که مسابقات سر وقت شروع گردد.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در خصوص اینکه قرار است تا زمانی که تجهیزات استادیوم ها و امکانات لازم فراهم نگردد، سوت شروع مسابقات لیگ به صدا در نیاید، اظهار کرد: من با این موضوع کاملاً موافق هستم. اگر در تمام کارهای مان قانون باشد خیلی خوب است به شرطی که تا آخر این اتفاق بیفتد و فردا عوض نگردد.

نکونام درباره خسارت هایی که به استادیوم شهدای فولاد وارد شده است، گفت: واقعاً حیف است که این اتفاقات برای استادیوم فولاد افتاد و امیدوارم که دیگر چنین اتفاقاتی در فوتبال ما رخ ندهد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا بازیکنان بیشتری از فولاد به تیم ملی دعوت خواهند شد؟، توضیح داد: قطعاً در آینده بازیکنان بیشتری از فولاد به تیم ملی می روند. لیستی که سرمربی تیم ملی اعلام نموده، برای همه قابل احترام است. باید به نظر سرمربی تیم ملی احترام گذاشت و ببینیم در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در خصوص اینکه محمد بلبلی در ابتدا با فولاد قرارداد بست و پس از آن به استقلال رفت، گفت: ما با این بازیکن قبل از اینکه با تیم دیگری مذاکره کند، قرارداد رسمی بستیم. به هرحال این بازیکن به استقلال رفت. من فکر می کنم باید تصمیم مان را بگیریم و ببینیم قانون درباره بازیکنان چه می گوید و شرایط طوری باشد که این مسائل باب نگردد. کولیبالی را ما در شهرکرد زودتر قراردادش را بسته بودیم، ولی چون طلبش را می خواست از نفت مسجدسلیمان بگیرد، گفتند قرارداد را رسانه ای نکنیم و بعد از آن بود که تیم نفت مسجدسلیمان هم با این بازیکن صحبت کرد.

ادامه دارد ...

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نکونام: حتی نزدیک تیم هایی که قرارداد میلیاردی می بندند هم نیستیم، منتظری می خواهد فوتبالش را در خارج از ایران ادامه دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نکونام: حتی نزدیک تیم هایی که قرارداد میلیاردی می بندند هم نیستیم، منتظری می خواهد فوتبالش را در خارج از ایران ادامه دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید