دومین کارگاه سفر و گردشگری موزه برادران امیدوار در اصفهان برگزار می گردد

به گزارش وبلاگ سحر وب، دومین کارگاه سفر و گردشگری موزه برادران امیدوار در سالن اجتماعات کتابخانه مرکزی شهر اصفهان برگزار می گردد.

دومین کارگاه سفر و گردشگری موزه برادران امیدوار در اصفهان برگزار می گردد

میراث آریا: این کارگاه با اجرای رضا شهران و با موضوع حرکت به قصد زیارت عالم توسط موزه برادران امیدوار سعدآباد و اداره گردشگری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری برگزار می گردد.

رضا شهران، مدرس مدیریت استراتژیک و مدیریت پروژه در دانشگاه و مشاور بعضی از دستگاه های اجرایی کشور، و گردشگری حرفه ای است که از جمله سفرهای او میتوان به سفر به کلیه کشورهای اروپایی، کشورهای آمریکای جنوبی تا ونزوئلا، آسیای جنوب شرقی، سرتاسر روسیه و استرالیا، هند، مالزی، تایلند و خاورمیانه اشاره نمود.

اولین کارگاه سفر و گردشگری موزه برادران امیدوار نیز با موضوع زندگی در سفر و با اجرای سید وحید منافی در مرداد ماه جاری در اصفهان برگزار گردید.

موزه برادران امیدوار سلسله کارگاه های سفر و گردشگری به صورت یک روز در هر ماه را در محل این موزه برگزار میکند تا اهالی سفر و گردشگری تجربیات خود را برای علاقمندان بازگو نمایند که تا کنون کارگاه های گذشته با استقبال قابل توجه دوستداران سفر روبرو بوده است و هم اکنون این سلسله کارگاه ها در شهر اصفهان نیز برگزار خواهد شد.

این کارگاه از ساعت 17 الی 19 روز پنجشنبه 7 شهریور برگزار می گردد و علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های32223363 (031) و32224994 (031) داخلی 103 تماس حاصل نمایند.

منبع: توریسم آنلاین

به "دومین کارگاه سفر و گردشگری موزه برادران امیدوار در اصفهان برگزار می گردد" امتیاز دهید

1 کاربر به "دومین کارگاه سفر و گردشگری موزه برادران امیدوار در اصفهان برگزار می گردد" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دومین کارگاه سفر و گردشگری موزه برادران امیدوار در اصفهان برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید