رودی جولیانی استعفای شهردار و فرماندار مینیاپولیس را خواهان شد

به گزارش وبلاگ سحر وب، شهردار پیشین نیویورک سیتی که از معتمدان دونالد ترامپ است، از عاملان اعتراضات اخیر در شهرهای اصلی سراسر ایالات متحده انتقاد کرد. او همچنین خواهان استعفای شهردار و فرماندار مینیاپولیس در مینه سوتا شد.

رودی جولیانی استعفای شهردار و فرماندار مینیاپولیس را خواهان شد

به گزارش وبلاگ سحر وب، به نقل از پایگاه فاکس نیوز، رودی جولیانی، شهردار پیشین نیویورک سیتی و وکیل شخصی دونالد ترامپ گفت هیچکس به اندازه او از بی عدالتی علیه جورج فلوید، سیاه پوست آمریکایی که به دست یک افسر پلیس کشته شد، ناراحت نیست. او اضافه کرد، سیاست های دموکرات های ترقی خواه عامل خشونت اخیر است.

او گفت: دموکرات های ترقی خواه قادر نیستند مردم خودشان را ایمن نگاه دارند زیرا آن ها سیاست های دوستدار جرم و جنایت دارند که رقت انگیز هستند و اکنون ما شاهد نتایج آن، نه فقط در مینیاپولیس بلکه در دیگر شهرهایی که گرفتار شدند، می بینیم. این دموکرات های احمق بودند که مجرمان را از زندان بیرون آورده، قرار وثیقه برای قاتلان مشخص کردند و دقیقا همین کارها را ترویج می نمایند.

جولیانی همچنین گفت، جیکوب فری، شهردار دموکرات مینیاپولیس و تیم والز، فرماندار دموکرات مینیاپولیس باید استعفا دهند و با کسانی که بتوانند از جان مردم مراقبت نمایند، جایگزین شوند. او اضافه کرد: فرماندار هم باید استعفا دهد چون او چهار روز زمان داشت از مردم محافظت کند، اما این کار انجام نشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "رودی جولیانی استعفای شهردار و فرماندار مینیاپولیس را خواهان شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رودی جولیانی استعفای شهردار و فرماندار مینیاپولیس را خواهان شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید