ماجرای رفتن آمبولانس در بین دو نیمه در لیگ فوتسال بانوان چه بود؟

به گزارش وبلاگ سحر وب، سرمربی تیم فوتسال هیئت خراسان رضوی گفت: بازی در نیمه اول دیر آغاز شد و در نیمه دوم هم گفتند آمبولانس رفته و 45 دقیقه منتظر ماندیم تا برگردد.

ماجرای رفتن آمبولانس در بین دو نیمه در لیگ فوتسال بانوان چه بود؟

فاطمه شریف در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ سحر وب گفت: تیم ما با نتیجه 16 بر 2 دریژنو فرخشهر را شکست داد که پر گل ترین نتیجه تا هفته هفتم لیگ برتر فوتسال بود. بعد از مسابقه هم شیطنت کردند و نتیجه بازی تیم ما را 11 بر 2 انعکاس دادند.

وی اضافه کرد: بازی در نیمه اول با نیم ساعت تاخیر شروع شد، چون آمبولانس دیر آمد و بازی ساعت 11 و نیم شروع شد. بین دو نیمه و پس از استراحت 15 دقیقه ای آماده شدیم که به زمین برگردیم اما گفتند آمبولانس رفته است. گفتند چون موقعیت اورژانسی پیش آمده و روز آدینه آمبولانس باید جای دیگری باشد و امروز هم با التماس تیم دیرژنوفرخشهر آمده است.

سرمربی تیم فوتسال هیئت خراسان رضوی ادامه داد: آمبولانس در فاصله نیمه اول و دوم رفته بود و ما 45 دقیقه معطل شدیم تا برگردد و بازی شروع گردد. برای لیگ برتر بد است که بازی با این شرایط برگزار گردد. سال های سال در لیگ برتر بازی کردیم و هیچ وقت چنین شرایطی را نداشتیم. در بعضی مسابقات در شروع بازی آمبولانس دیر آمده، اما اینکه بین دو نیمه آمبولانس نباشد خیلی جالب نبود چون بازیکنان ما کاملا سرد شده بودند و انگیزه شان برای ادامه بازی از بین رفته بود. همین امر باعث شد در شروع نیمه دوم بازی را از دست داده و دو گل دریافت کنیم. بعد از آن هم که شاگردانم به بازی برگشتند، توانستند چند گل به ثمر برسانند. نیمه اول 9 بر صفر تمام شد و نیمه دوم 7 گل زده و 2 گل دریافت کردیم که در مجموع نتیجه را 16 بر 2 به نفع خودمان به انتها رساندیم.

وی با اشاره به قرعه سخت شاگردانش در لیگ برتر سال جاری اعلام نمود: سخت ترین قرعه کشی ممکن برای تیم ما بود که در شش هفته اول با شش رقیب مدعی لیگ روبه رو شویم و سه بازی هم خارج از خانه بود. وقتی تیمی میزبان است از شرایط میزبانی خود استفاده می نماید و ما با بدشانسی بازی ها را واگذار کردیم. این نتیجه اولین پیروزی پرگل و شکست سنگین در هفت هفته نخست لیگ برتر بود. تیم ما خیلی خوب کار کرد و توپ هایی که با بی دقتی یا بدشانسی در هفته قبل به ثمر نرسید را در بازی مقابل دریژنو به گل تبدیل کردند. دریژنو فرخشهر با وجود داشتن بازیکنان جوان و کم تجربه خیلی دونده و پرتلاش و پرانرژی بازی کرد و باید به مربی این تیم تبریک گفت.

شریف در مورد مسابقه تیمش در هفته هشتم برابر پالایش نفت آبادان گفت: بعد از پشت سر گذاشتن شش هفته سخت باید چهار هفته میهمان باشیم. هفته گذشته در شهرکرد بازی کردیم، این هفته باید آبادان برویم. هفته بعد استراحت اجباری داریم و هفته بعدش نیز در ورامین رقابت خواهیم کرد. یعنی چهار هفته متوالی در خانه خودمان بازی نداریم که این هم یکی دیگر از بدشانسی هایی است که در قرعه کشی لیگ نصیب تیم ما شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ماجرای رفتن آمبولانس در بین دو نیمه در لیگ فوتسال بانوان چه بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای رفتن آمبولانس در بین دو نیمه در لیگ فوتسال بانوان چه بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید