مرگ مرموز نوعروس در میان شعله های آتش

به گزارش وبلاگ سحر وب، دختر جوان که فقط 20 روز به عروسی اش مانده بود در یک آتش سوزی عمدی جان باخت.

مرگ مرموز نوعروس در میان شعله های آتش

به گزارش، ساعت 12 ظهر آدینه 11 بهمن ساکنان ساختمانی در تماس با مأموران کلانتری 138 جنت آباد و امدادگران آتش نشانی از وقوع آتش سوزی در طبقه اول ساختمان محل سکونتشان خبر دادند. با اعلام این خبر بلافاصله مأموران آتش نشانی و پلیس وارد عمل شدند. با خاموش کردن آتش آن ها با جسد دختر جوانی روی تختخواب روبرو شدند. باتوجه به مشکوک بودن ماجرا و عمدی بودن آتش سوزی، موضوع بلافاصله به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد. به دنبال این خبر بازپرس جنایی و تیم آنالیز صحنه جرم راهی محل حادثه شدند. آنالیز های اولیه حکایت از آن داشت که آتش از اتاق خواب آغاز شده است. باتوجه به شدت سوختگی متخصصان پزشکی قانونی پیروز نشدند علت اصلی مرگ فرنوش 32 ساله را معین نمایند و جسد به دستور بازپرس جنایی برای روشن شدن علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد.

همچنین با توجه به سوختگی جسد و از آنجایی که زن جوان هیچ تلاشی برای فرار از میان شعله های آتش ننموده بود دو فرضیه مطرح شد.

اول اینکه زن جوان به قتل رسیده یا آنکه در زمان آتش سوزی بی هوش بوده و نتوانسته فرار کند. در محل حادثه مرد جوانی حضور داشت که خود را نامزد فرنوش معرفی کرد و مدعی شد در زمان آتش سوزی در پارکینگ ساختمان بوده است. مرد 35 ساله در تحقیقات اولیه به تیم جنایی گفت: سال 85 با فرنوش در یک دانشگاه بودیم. اما رابطه مان بعد از دانشگاه هم ادامه پیدا کرد. او فوق لیسانس آی تی داشت و در یک شرکت کار می کرد. من هم دکترایم را در رشته آی تی گرفتم و مشغول به کار شدم.

تا اینکه 4 سال قبل باهم عقد کردیم و قرار بود 20 روز دیگر مراسم عروسی مان را جشن بگیریم که این رخ داد. خانواده فرنوش دو روز قبل برای توزیع کارت های عروسی مان به شهرستان رفتند. در این مدت هم من به خانه آن ها آمدم تا فرنوش تنها نباشد. روز حادثه او روی تخت خوابیده بود و من به پارکینگ آمدم تا از داخل انباری یکسری وسایل بردارم. در حال برداشتن وسایل بودم که ناگهان صدای مهیبی شنیدم. خودم را به پارکینگ رساندم که متوجه شدم واحدی که همسرم داخل آن بوده آتش گرفته است.

در ادامه آنالیز ها باتوجه به اینکه بهداد- همسر فرنوش- آخرین فردی بوده که زن جوان را زنده دیده است و از طرفی معین شد که زوج جوان باهم اختلاف داشتند و اینکه 30 دقیقه قبل از حادثه بهداد آپارتمان را ترک نموده و به پارکینگ رفته است و همچنین تناقض گویی های مرد جوان، احتمال دست داشتن او در مرگ زن جوان مطرح شد؛ بنابراین بازپرس واحدی از شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی تهران دستور بازداشت داماد جوان را صادر کرد. همچنین دستور داد از خانواده فرنوش درخصوص اختلافاتی که با همسرش داشته تحقیق گردد تا راز مرگ زن جوان برملا گردد.

منبع: ایران

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "مرگ مرموز نوعروس در میان شعله های آتش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرگ مرموز نوعروس در میان شعله های آتش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید