نیکو کواچ: کوتبوس رقیب آسانی نیست، تا دوم سپتامبر بازیکنان جدیدی به تیم اضافه می شوند

به گزارش وبلاگ سحر وب، نیکو کواچ بازی تیمش در دور اول رقابت های جام حذفی آلمان را چندان آسان نمی داند.

نیکو کواچ: کوتبوس رقیب آسانی نیست، تا دوم سپتامبر بازیکنان جدیدی به تیم اضافه می شوند

به گزارش وبلاگ سحر وب، نیکو کواچ در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش در دور اول رقابت های جام حذفی آلمان مقابل انرگی کوتبوس از یک نبرد نه چندان آسان سخن گفت.

سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ در این باره گفت: ما رقابت های جدیدی در پیش داریم و باید دوباره خودمان را اثبات کنیم. می دانیم چقدر بازی مرحله اول سخت است. بازی با کوتبوس در زمین حریف ساده نخواهد بود.

مطمئن باشید تا 2 سپتامبر بازیکنان جدیدی به جمع ما اضافه می شوند.، وی با بیان این جمله در خصوص مصدومان تیمش گفت: مارتینس از روز بازی با فنرباغچه از ناحیه زانو احساس درد می نماید. امیدواریم او در هفته های آینده کاملاً آماده گردد. لوکاس هرناندس هم شش ماه دور از میادین بوده و باید آرام آرام او را برگردانیم. نمی توان تنها بعد از حضور در چهار جلسه تمرین، او را در این بازی به میدان فرستاد.

کواچ یادآور شد: فصل گذشته در هفت بازی ابتدایی با سیستم 3-3-4 به پیروزی رسیدیم. سپس به مدت یک ماه و نیم از دو هافبک وسط استفاده کردیم. در بازی با دورتموند دوباره به سیستم قبلی برگشتیم. همواره می توان این سیستم ها را تغییر داد. مهم این است که چطور آن را به مرحله اجرا درآورید.

وی در سرانجام گفت: این آرزوی هر مربی است که بازیکنان جدید در سریع ترین زمان ممکن به تیم اضافه شوند، اما این روزها انجام چنین کاری ساده نیست. تمام باشگاه ها تحت تأثیر تحولات بازار هستند. به نظرم مسئله ای ندارد بازیکنان جدید دیر به کادر بازیکنان اضافه شوند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نیکو کواچ: کوتبوس رقیب آسانی نیست، تا دوم سپتامبر بازیکنان جدیدی به تیم اضافه می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیکو کواچ: کوتبوس رقیب آسانی نیست، تا دوم سپتامبر بازیکنان جدیدی به تیم اضافه می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید