استارت آپهای برتر اینوتکس معرفی شدند

به گزارش وبلاگ سحر وب، نهمین نمایشگاه فناوری و نوآوری اینوتکس 2020 که به صورت آنلاین در پارک فناوری پردیس برگزار گردید با معرفی استارت آپهای برتر به کار خود انتها داد.

استارت آپهای برتر اینوتکس معرفی شدند

یکی از بخش های نهمین نمایشگاه اینوتکس 2020، اینوتکس پیچ بود که استارت آپها در آن محصولات خود را ارائه کردند. در بخش اینوتکس پیچ 120 استارت اپ از 6 استان ثبت نام کردند که از این تعداد 12 تیم برتر به مرحله نهایی بر روی استیج ایده های خود را ارائه کردند و طرح ها از سوی داوران انتخاب شدند.

در این مرحله از رقابت که در استان های (سیستان و بلوچستان، آذربایجان غربی، اصفهان، خوزستان، مازندران و تهران) برگزار شد، ابتدا تیم های استارت اپی درخصوص نحوه ارائه به سرمایه گذار آموزش دیده و در ادامه در حضور سرمایه گذاران محلی به معرفی ایده یا محصول خود پرداختند.

استارت آپهایی که محصولات خود را ارائه کردند شامل برطرف تنبلی چشم با واقعیت مجازی، سامانه ای برای فروش دست سازهای بلوچی، شست وشوی مدرن با نانو مواد، ارائه محتوا برای مسافران، نرم افزاری برای کنترل زندگی افراد شیرین، ساخت دستگاهی برای رشد مجدد مو در افراد سرطانی، روی برای کاهش فسادپذیری محصولات باغی، راهکاری برای برطرف چالش بسته بندی محصولات سنتی،کاغذهای رویشی،امکان ساخت میکروب های صنعتی انبوه،فراوری شوینده های زیستی بودند.

استارت آپهای سوچن؛ سامانه ای برای فروش دست سازهای بلوچی، آنتی آلوپسیا؛ساخت دستگاهی برای رشد مجدد مو در افراد سرطانی وسایکلابس؛ برطرف تنبلی چشم با واقعیت مجازی به ترتیب رتبه های سوم تا اول شدند و مورد تقدیر قرار گرفتند. همچنین در نظر سنجی مردمی تیم استارت آپی که نرم افزاری برای کنترل زندگی افراد شیرین را طراحی کردند برگزیده شد.

همچنین در این مراسم پوستر اینوتکس 2020 رونمایی شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "استارت آپهای برتر اینوتکس معرفی شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استارت آپهای برتر اینوتکس معرفی شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید