برپایی آیین بزرگداشت جمشید ملک پور شنبه برگزار می گردد

به گزارش وبلاگ سحر وب، آیین بزرگداشت جمشید ملک پور همزمان با اختتامیه دومین جشنواره تئاتر مان برگزار می گردد.

برپایی آیین بزرگداشت جمشید ملک پور شنبه برگزار می گردد

به گزارش وبلاگ سحر وب، به نقل از روابط عمومی دومین جشنواره تئاتر مان، آیین بزرگداشت استاد جمشید ملک پور پژوهشگر، نویسنده و کارگردان و مراسم اختتامیه دومین جشنواره تئاتر مان، با یک هفته تاخیر به دلیل عزای عمومی، روز شنبه 21 دی ماه ساعت 17:30 در محل تالار سنگلج برگزار خواهد شد.

جمشید ملک پور نویسنده کتاب مرجع و سه جلدی ادبیات نمایشی در ایران است. گزیده ای از تاریخ نمایش در دنیا، تطور اصول و مفاهیم در نمایش کلاسیک و سیر تحول مضامین در شبیه خوانی، از دیگر پژوهش های وی است. همچنین اجرای نمایش هایی به مانند پرومته در بند، مکبث، آنتیگون، اودیپ شهریار و افسانه اندوهی دلخراش را در کارنامه کاری خود دارد.

وی دارای دکترای هنرهای نمایشی از استرالیا است و پس از سال ها تدریس و پژوهش در دانشگاه های خارج از کشور، به ایران بازگشته است.

مراسم بزرگداشت و تقدیر از سال ها کوشش و پژوهش استاد جمشید ملک پور، همزمان با مراسم اختتامیه دومین جشنواره تئاتر مان و با حضور مسئولان و چهره های تئاتری در تالار سنگلج واقع در ضلع جنوبی پارک شهر برگزار می گردد، از تمامی فعالان حیطه تئاتر و سینما دعوت می گردد در این مراسم حضور به هم رسانند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "برپایی آیین بزرگداشت جمشید ملک پور شنبه برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برپایی آیین بزرگداشت جمشید ملک پور شنبه برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید