فال روزانه 15، 08، 1398

به گزارش وبلاگ سحر وب، فال روزانه چهارشنبه 15 آبان 1398

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 15 آبان به جهان آمده ای، تولدت مبارک! شما فردی با توانایی های زیادی هستید اما اراده لازم را برای رسیدن به موفقیت های بیشتر ندارید. سال جاری فردی در راستا شما قرار می گیرد که انگیزه های زیادی را به شما خواهد داد. سعی کنید که هدفمندتر پیش روید تا در انتهای سال اتفاقات خوبی برایتان افتد. می خواهید تصمیمی بزرگ در زندگی تان بگیرید اما کمی نگرانید، شک و دودلی را کنار بگذارید و با اعتماد به نفس پیش روید. در ماه دی کوشش هایتان را برای ارتباط بیشتر با اطرافیان بیشتر کنید. کنار آنها بودن روحیه شما را تغییر می دهد. کاری را آغاز نموده اید، اگر چه موانعی سر راهتان واقع شده است اما خیلی ساده از تمام آنها خواهید گذشت. گره ای که در رابطه عاطفی شما افتاده، به زودی باز می گردد و شما روزهای هیجان انگیزی را تجربه خواهید کرد. سال جاری از نظر شرایط اقتصادی سودهای زیادی را دریافت خواهید کرد. ماههای دی، اسفند و تیر از بهترین ماههای سال شما خواهند بود.

فال روزانه 15، 08، 1398

دوستی شما را از چیزی که روحتان هم از آن خبر نداشت مطلع می نماید. اگر چه ممکن است در ابتدا کمی گیج شوید اما هر چه زمان بیشتری می گذرد، همه چیز برای شما نیز قابل هضم تر می گردد. ایجاد تغییری در زندگی تان ذهن شما را درگیر نموده است. بهتر است عجله نکنید و کمی دیگر هم به خودتان فرصت دهید تا همه چیز برای شما روشن تر گردد. دوستی در انتهای روز شما شما را با خبر خوبی غافلگیر می نماید.

امروز در جمعی قرار می گیرید، باید تمام جسارت خود را به کار برید و ایده هایتان را به بازگو کنید. مطمئن باشید که با استقبال زیادی روبرو خواهید شد. این روزها اگر دست از کوشش برندارید، هر روز به هدف تان نزدیک تر خواهید شد. اگر چه این روزها اوضاع رابطه عاطفی تان خیلی خوب نیست اما به زودی رابطه شما وارد مرحله ای می گردد که هر دویتان را خرسند خواهد نمود.

امروز سعی کنید که تا جای ممکن به دیگران یاری کنید. زمانی که احساس ناامنی یا ناراحتی دارید، با یاری کردن به دیگران می توانید انرژی مثبتی دریافت و حالتان را خوب کنید. فردی می خواهد شما را به زور وارد کاری کنید که تمایلی به آن ندارید. بهتر است که مقاومت کنید در غیر این صورت در آینده پشیمان خواهید شد. امروز زمان مناسبی ست تا برای یک سفر آخر هفته برنامه ریزی کنید.

شرایط آنطور که شما فکرش را می کنید، نیست. شما عادت دارید که مسایل را بزرگ تر از حدش جلوه می دهید و همین موضوع شما را نگران می نماید. بهتر است که واقع بین باشید و از افراط و تفریط بپرهیزید. به موقع اتفاق خوبی که باید برایتان بیفتد، رخ خواهد داد. دوستی سراغ تان را می گیرد اما نمی خواهید فعلا با او ارتباطی داشته باشید. بهتر است که به احساسات تان شک نکنید و چیزی که دلتان می گوید را انجام دهید.

امروز لازم نیست کنترل امور را به دست بگیرید، خودتان را به دست باد بسپارید تا شما را به هر جا که دوست دارد ببرد. سعی کنید کمی زندگی را ساده تر بگیرید تا حالتان بهتر گردد. شما رفتار خوبی با دیگران دارید و این ادب و مهربانی شما می تواند موقعیت های زیادی را پیش پایتان قرار دهد، بنابراین از آنها ساده نگذرید. امروز فردی در مقابل تان قرار می گیرد که می تواند تغییر بزرگی در زندگی تان ایجاد کند.

امروز با افراد زیادی در تماس هستید، سعی کنید که انعطاف پذیری زیادی از خود نشان دهید تا بتوانید به نتیجه دلخواهتان برسید. به فکر بستن قراردادی هستید اما هنوز در خصوص آن تردید دارید. با صبر چیزی درست نمی گردد. بنابراین بهتر است که هر چه سریع تر با مشورت و جمع آوری اطاعات بیشتر، تصمیم نهایی را بگیرید، در غیر این صورت دیر می گردد.

در حال حاضر بلاتکلیف هستید اما اجازه ندهید که این شرایط آزارتان دهد و باعث گردد که از زندگی تان لذت نبرید. به جای تمرکز به روی آینده، در زمان حال زندگی کنید. اگر مسئله ای در رابطه عاطفی تان دارید، بدانید که با بی اعتنایی چیزی درست نمی گردد. حتی اگر مقصر شما نیستید، باید تغییراتی را در رفتارتان ایجاد کنید تا نتیجه لازم را ببینید. پولی به دست تان می رسد که بهتر است آن را برای کار مهمی کنار بگذارید.

درست است که شما فرد منطقی هستید اما نباید احساسات تان را نادیده بگیرید. اگر بتوانید میان منطق و احساس تعادل برقرار کنید، می توانید بهترین تصمیم را بگیرید. شاید ایده هایی که در سر دارید خیلی واقعی نباشند اما غیر ممکن هم نیستند. دوستی که مدت هاست از او بی خبر بوده اید، به سمت می آید و به شما ابراز علاقه می نماید. حواس تان باشد که اشتباهات قبل را تکرار نکنید وگرنه همین اتفاقات برایتان تکرار خواهند شد.

موضوعی ذهن شما را درگیر نموده است. سوالات زیادی در سر دارید که می خواهید هر چه سریع تر به پاسخ آنها برسید، برای رسیدن به حقیقت باید بیشتر از این صبر کنید. کلید موفقیت شما در چنین روزی صبر و تحمل است. این روزها اعتماد به نفس تان را از دست داده اید و همین موضوع شما را در نگاه دیگران ضعیف نشان می دهد، بهتر است که روی خودتان کار کنید و با جسارت توانایی هایتان را به رخ دیگران بکشید.

امروز تحت فشارید اما نمی توانید عکس العمل نشان دهید. باید کاری را به خاتمه برسانید اما وقت و انرژی لازم را ندارید. بهتر است که تمام کوشش تان را به کار گیرید. فردی به شما پیشنهادی داده است اما شما در خصوص آن تردید دارید. دست از قضاوت بردارید و بدون هیچ پیش داوری تصمیم تان را بگیرید. به زودی در جمعی حاضر می شوید که بسیار مورد توجه خواهید بود. سعی کنید که در آنجا خودی نشان دهید.

از صبح که از خواب بیدار می شوید حوصله هیچ کار را ندارید اما بهتر است که کار امروز را به فردا نگذارید.اگر چه اولین قدم سخت است اما همین که بردارید باقی راه برایتان آسان می گردد. مدت هاست منتظر عکس العملی از جانب فردی هستید اما او هیچ اقدامی نمی نماید. شاید بهتر است به جای انتظار حرف هایتان را با او رودر رو بزنید تا تکلیف تان هر چه زودتر معین گردد.

کلماتی که در محیط کار به زبان می آورید را با احتیاط بیشتری بیان کنید. امروز روزی ست که ممکن است برای اطرافیان تان سوتفاهم هایی بوجود آید. اگر چه شما فردی واقع بین هستید اما در خصوص رابطه عاطفی تان مدام رویردازی می کنید. مراقب باشید که در این کار افراط نکنید زیرا مسایلی ست که باید همین حالا جدی بگیرید. در انتهای روز پیغامی را دریافت می کنید که اتفاقات خوبی را برای شما رقم خواهد زد.

منبع: برترین ها

به "فال روزانه 15، 08، 1398" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه 15، 08، 1398"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید