مطهری: وقفه های لیگ، تیم ها را از ریتم شان خارج می نماید، شهرخودرو را نباید با دیگر مدعیان مقایسه کرد

به گزارش وبلاگ سحر وب، مربی تیم فوتبال شهرخودرو گفت: تیم ما را نباید از لحاظ امکانات و بازیکن با دیگر مدعی ها مقایسه کرد.

مطهری: وقفه های لیگ، تیم ها را از ریتم شان خارج می نماید، شهرخودرو را نباید با دیگر مدعیان مقایسه کرد

به گزارش ، حمید مطهری، مربی تیم فوتبال شهرخودو خراسان درباره رجحان تیمش مقابل پارس جنوبی جم در چارچوب رقابت های هفته دهم لیگ برتر گفت: با استراتژی که ما برای هر بازی معین می کنیم و می دانیم که تیم هایی که به مشهد می آیند با لایه های زیادی برای دفاع وارد میدان می شوند، برای رد شدن از این لایه ها تاکتیک های مختلفی را اتخاذ می کنیم. بعد از تعویض هایی که کردیم، به نتیجه دلخواه مان رسیدیم و روند خوب مان را ادامه دادیم.

شهرخودرو کلاسیک بازی نموده و بازیسازی را از عقب زمین شروع می نماید

مطهری درباره روند مثبت خط دفاعی شهرخودرو و بسته نگه داشتن دروازه این تیم در بازی های اخیر، اعلام کرد: ما و سپاهان در بین تیم های لیگ کمترین گل خورده را داشتیم. تا به حال فقط 3 گل خوردیم. شهرخودرو کلاسیک بازی می نماید و بازیسازی را از عقب زمین شروع می نماید. خیلی از مواقع نیز تیم ما باز است. به همین دلیل در دقایقی فرصت به تیم حریف می دهیم. این خاصیت فوتبال رو به جلو است، اما با روش بازی ما دریافت 3 گل در 10 بازی، نشان می دهد در فاز دفاعی هم تیم خوبی هستیم و فقط نفرات در این آمار سهیم نیستند.

می خواهیم گل گهر را هم ببریم

او درمورد بازی عقب افتاده شهرخودرو که با تیم گل گهر قرار است، برگزار گردد، گفت: با توجه به ریتم خوبی که ما داشتیم، اگر همان موقع بازی می کردیم، نتیجه خوبی می گرفتیم. اما به خاطر شهادت امام رضا (ع) آن دیدار به تعویق افتاد. خودمان را آماده می کنیم تا در آن بازی برنده باشیم.

وقفه های لیگ، تیم ها را از ریتم شان خارج می نماید

دستیار اول یحیی گل محمدی در تیم شهرخودرو پیرامون وقفه هایی که در لیگ رخ می دهد، اظهار کرد: این تعطیلات به خاطر فیفادی است و تیم های ملی بازی دارند. این شرایط را باید اجرا کنیم چرا که جزئی از برنامه های سازمان لیگ است. اما به هر حال تیم ها را از ریتم خودش خارج می نماید. ما مربیان باید تیم های مان را بالانس نگه داریم که با این شرایط، کار کمی سخت می گردد.

شهرخودرو را نباید با دیگر تیم های مدعی مقایسه کرد

مطهری گفت: دوست ندارم به خاطر صدرنشینی روی تیم مان فشاری وارد گردد. ما با 3-4 تیم دیگر، قابل قیاس نیستیم. از لحاظ امکانات و نفرات با استقلال، پرسپولیس و سپاهان نباید مقایسه شویم. البته تیم را به یک شرایط خوبی رساندیم و بازی به بازی پیش می رویم تا در همین حد باقی بمانیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "مطهری: وقفه های لیگ، تیم ها را از ریتم شان خارج می نماید، شهرخودرو را نباید با دیگر مدعیان مقایسه کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مطهری: وقفه های لیگ، تیم ها را از ریتم شان خارج می نماید، شهرخودرو را نباید با دیگر مدعیان مقایسه کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید