کارکنان بین المللی دخالتی در امور دانشگاه نمی نمایند

به گزارش وبلاگ سحر وب، آنالیز ها نشان می دهد، احتمال دخالت دانشگاهیان بین المللی در جنبش های آزادی عمل و بیان در دانشگاه های سنگاپور بسیار کم است.

کارکنان بین المللی دخالتی در امور دانشگاه نمی نمایند

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی وبلاگ سحر وب به نقل از تایمز هایر اجوکیشن، کارشناسان آموزشی سنگاپور هشدار می دهند، افزایش تعداد کارکنان بین المللی در سنگاپور می تواند محافظه کاری در دانشگاه ها را افزایش دهد.

کارشناسان و متخصصان علمی و آموزشی تأکید می نمایند، استخدام دانشگاهیان بین المللی به عنوان کادر اداری در دانشگاه های سنگاپور نه تنها می تواند به نبود آزادی آکادمیک دامن زند، بلکه می تواند منجر به افزایش محافظه کاری در مؤسسات آموزش عالی گردد.

این در حالیست که استخدام کارکنان خارجی به عنوان راهی برای تأثیر مثبت بر دانشگاه ها در کشورهای اقتدارگرا، با بهبود روش های تدریس و تحقیق و افزایش آزادی آکادمیک مورد ستایش قرار گرفته است.

به گفته لیندا لیم، استاد دانشکده کسب وکار دانشگاه میشیگان، بین الملل سازی در سنگاپور می تواند نتیجه عکس داشته باشد. بسیاری از دانشگاهیان سنگاپور را ترک می نمایند تا در ایالت متحده و انگلستان مشغول به کار شوند؛ چراکه این کشورها سیستم آموزش عالی آزادتری دارند.

با توجه به آخرین آمار رتبه بندی دانشگاه های دنیا، از آمار 57 درصدی در سال 2016، سهم کارکنان علمی بین المللی در دانشگاه ملی سنگاپور 61 درصد است.

محققان خارجی نیز 55 درصد از کل کارکنان دانشگاهی در دانشگاه نانیانگ سنگاپور را به خود اختصاص داده اند.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری فارس

به "کارکنان بین المللی دخالتی در امور دانشگاه نمی نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارکنان بین المللی دخالتی در امور دانشگاه نمی نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید