بنا: برای من هنوز هیچ کشتی گیری ملی پوش نشده است، خوشحالم به جام پیتلانسکی نرفتیم

به گزارش وبلاگ سحر وب، سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان گفت: خوشحالم که به جام پیتلانسکی نرفتیم چون ما به دنبال یک محک خوب بودیم و شنیده ام تمام کشورهای صاحب نام در کشتی فرنگی به گرجستان می آیند.

بنا: برای من هنوز هیچ کشتی گیری ملی پوش نشده است، خوشحالم به جام پیتلانسکی نرفتیم

محمد بنا در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ سحر وب در خصوص حضور تیمش در تورنمنت گرجستان گفت: بالاخره هر چه بیشتر به مسابقه برویم روی کشتی های مان تاثیرگذار است. این هم یک محک دیگر برای تیم ملی است و تا امروز هم هیچ کشتی گیری به عنوان ملی پوش انتخاب نشده و این اتفاق بعد از اردوی بعدی ما رخ خواهد داد. برای من هیچ فردی هنوز انتخاب شده نیست.

وی در پاسخ به این سوال که چقدر حضور در تورنمنت گرجستان در انتخاب تیم جهانی تاثیر دارد، توضیح داد: از همان روز اول که قبول مسئولیت کردیم، کوشش شد که شرایطی ایجاد شود که غربال کنیم و تا به اینجا رسیدیم. در هر وزن دو مهره خوب به گرجستان می بریم. البته در 82 کیلوگرم مهدی ابراهیمی و سعید عبدولی بودند که ابراهیمی آسیب دید و سعید هم با آن کارنامه درخشانش احتیاجی به آزمونی دیگر نداشت. ما در این مدت جام وهبی امره، جایزه بزرگ مجارستان، قزاقستان و آسیایی را پشت سر گذاشتیم و حالا با ارزیابی همه این رقابت ها می توانیم دست به انتخاب بزنیم.

بنا ادامه داد: مسابقات گرجستان جایزه بزرگ نیست اما جایزه دلاری دارد. دو روز گذشته با یکی از دوستانم صحبت می کردم و در خصوص جام پیتلانسکی توضیحاتی داد که برخلاف سال های گذشته اش که همواره سطح فنی بالایی داشته، سال جاری اصلا در آن سطح برگزار نشده و در هر وزن بین 6-7 کشتی گیر از رقابت ها استقبال نموده اند. خوشحالم که به پیتلانسکی نرفتیم چون ما به دنبال یک محک خوب بودیم و شنیده ام تیم های روسیه، بلغارستان، ارمنستان، آذربایجان، قزاقستان و قرقیزستان و تمام کشورهای صاحب نام در کشتی فرنگی به گرجستان می آیند و فکر می کنم سطح خوبی داشته باشد.

سرمربی تیم ملی فرنگی بزرگسالان با اشاره به وضعیت علیاری و مردانی گفت: مهدی علیاری دچار ضرب خوردگی شده و معلوم نیست چه وضعیتی خواهد داشت. البته این هم برمی شود به هادی ساروی و علی اکبر حیدری که به چه شکل در گرجستان کشتی بگیرند. اگر یکی از آنها بیاید طلا بگیرد، کارمان در خصوص انتخاب سخت می شود. مهرداد مردانی هم در روزهای آخر از ناحیه کتف دچار کشیدگی شد، که مشکوک به پارگی بود، گفت می خواهم حتما با تیم به گرجستان بروم و حتی شده با آمپول بی حسی کشتی بگیرم اما این کار خطرناک است و به همین دلیل از تیم اعزامی خط خورد. این دو نفر فعلا مصدوم هستند و کار هم به رقبای شان بستگی دارد که چطور کشتی بگیرند.

محمد بنا با تاکید بر اینکه می داند تیم ملی کشتی فرنگی چه راه دشواری در پیش دارد، توضیح داد: همواره یادمان می ماند که چقدر کار سخت است اما لطف خدا بیشتر از این حرف هاست. ما کوشش مان را می کنیم و کارهایی که باید انجام شود همه به وقتش انجام می شود، آن بالایی باید نگاه مان کند، ما نمی دانیم برای مان چه نوشته شده، مگر در قهرمانی آسیا کسی فکرش را می کرد که ما قهرمان شویم؟ الان هم خوشبین هستم به آینده چون لطف خدا را کنار خود احساس می کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بنا: برای من هنوز هیچ کشتی گیری ملی پوش نشده است، خوشحالم به جام پیتلانسکی نرفتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بنا: برای من هنوز هیچ کشتی گیری ملی پوش نشده است، خوشحالم به جام پیتلانسکی نرفتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید