کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی دنیا، 4 نماینده ایران به دیدار نیمه نهایی رسیدند

به گزارش وبلاگ سحر وب، 4 کشتی گیر کشورمان به دیدار نیمه نهایی مسابقات پنج وزن نخست رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی دنیا راه یافتند.

کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی دنیا، 4 نماینده ایران به دیدار نیمه نهایی رسیدند

به گزارش وبلاگ سحر وب و به نقل از سایت فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی دنیا از ظهر امروز (آدینه) و با برگزاری مسابقات پنج وزن نخست در شهر صوفیه بلغارستان در حال برگزاری است که تاکنون 4 نماینده کشورمان به دیدار نیمه نهایی راه یافتند.

نتایج مسابقات نمایندگان کشورمان توضیح زیر است:

در وزن 48 کیلوگرم امیررضا ده بزرگی پس از استراحت در دور اول در دور دوم در مصاف با اولگ خلیل اف از اوکراین با نتیجه 6 بر صفر به پیروزی دست یافت. وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه 2 بر صفر از سد علی بک امیراف از روسیه گذشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد.

در وزن 55 کیلوگرم سجاد عباس پور پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه 9 بر 2 مقابل سوران آقاجانیان از ارمنستان پیروز شد. وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی مقابل عمر بودایف از روسیه با نتیجه 14 بر 6 شکست خورد و باید منتظر حضورش در دیدار فینال باشد تا وی نیز شانس ادامه کار برای کسب مدال برنز در گروه بازنده ها را بدست آورد.

در وزن 65 کیلوگرم حجت رضایی در دور اول با نتیجه 4 بر صفر الکساندر سولووی از مولداوی را مغلوب کرد. وی در دور بعد با نتیجه 7 بر صفر از سد گئورگیوس بارابانوس از سوئد گذشت و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. رضایی در این مرحله خاسی حسن لی از جمهوری آذربایجان را با نتیجه 3 بر 2 شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این دیدار با شروز اوچیلوف از تاجیکستان کشتی می گیرد.

در وزن 80 کیلوگرم کامران ارقش در دور نخست با نتیجه 3 بر 2 از سد یوسف قولباشی از ترکیه گذشت وی در دور دوم با نتیجه 9 بر صفر ریونوسوکه کاوایچی از ژاپن را مغلوب کرد. وی در دور سوم و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه 7 بر صفر احمد باتاژیف از روسیه را پشت سرگذاشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. ارقش در این مرحله به مصاف میکیتا الیکسیف از اوکراین می رود.

در وزن 110 کیلوگرم شاهرخ میکائیلی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 3 بر صفر گریگوریوس کونتوونیسیوس از یونان را شکست داد. وی در دور سوم و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه 10 بر صفر شویی کاوامورا از ژاپن را شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد.

مسابقات نیمه نهایی اوزان فوق عصر امروز برگزار می گردد و دیدارهای رده بندی و فینال نیز عصر فردا برگزار خواهد شد. مسابقات پنج وزن دوم نیز روزهای شنبه و یکشنبه برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی دنیا، 4 نماینده ایران به دیدار نیمه نهایی رسیدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی دنیا، 4 نماینده ایران به دیدار نیمه نهایی رسیدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید